MASTERbait-team آموزش ماهیگیری ، صید ماهی کپور ، طعمه ماهیگیری ، صید ماهی کپور

اولین تولید کننده طعمه ماهیگیری کپور ( بویله - جوشانده ) و طعمه‌های میدانی در ایران
اعضای تیم نمایندگی‌ها تماس با ما

درباره MASTER bait

MASTER bait با هدف آموزش و ترویج ماهیگیری حرفه‌ای کپور و فراهم نمودن بستری مناسب برای این امر آغاز به فعالیت نمود . اعضای تیم تمام تجارب بیش از 18 سال خود را در این راه بکار برده‌اند تا بهترین محصولات و مطالب آموزشی را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند .

اعضای تیم MASTER bait با پشتوانه 18 سال تحقیق در رابطه با نحوه صید و تغذیه انواع ماهیان خصوصا ماهی کپور و با آزمایش انواع طعمه‌های ماهیگیری ، با کسب نتیجه و تجربه‌های فراوان و بکارگیری این تجربیات ، سرانجام در سال 1391 نسبت به تهیه و تولید محصولات خود با نام MASTER bait اقدام نمود و قبل از ارائه به بازار توسط کادر فنی در بیشتر آبهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته شد ، که نتایج شگفت‌انگیزی را به همراه داشته است که از جمله این موفقیتها میتوان به کسب مقام اول ، دوم و سوم در مسابقه‌ای در مرداد 1389 در دریاچه اوان توسط بویله آمینوشاهدانه این شرکت اشاره نمود.

محصولات MASTER bait مطابق با استانداردهای جهانی با درک نیازها و محدودیتها و فرصت‌های موجود ، ساخته شده است و همواره هدف این بوده است که با قدرت هر چه تمام‌تر در تولید طعمه‌ها و مواد افزودنی و اسانسهای مختلف با کیفیت و متنوع ، فعالیت نماید.

   با تشکر MASTER bait